Käivitus telefonigaKaugkäivita auto mootor mobiiliga

Kõige mugavam on autot kaugkäivitada mobiiliäpist. Auto mootori eelsoojendus telefoniga on mugav, kaasas ei pea tassima lisapulte ning leviraadius on piiramatu.

 

Talvel soojendab, suvel jahutab

Lisaks auto soojendamisele, saab kaugkäivitust palaval ajal edukalt kasutada ka auto jahutamiseks. Eelnevalt tuleks auto puhurid ja temperatuur seadistada vastavalt. Kui autol on fikseeritud asendiga istmesoojendused, saab ka need talvisel ajal eelnevalt sisse jätta. Mõningatel uutel autodel lülituvad istmesoojendused sisse automaatselt, sõltuvalt välistemperatuurist (autopoolne funktsioon).

Laeb ka akut

Töötava mootoriga generaator töötab ning toimub ka auto aku laadimine. See on oluline neile kel igapäevased sõidud on lühikesed. Nt. autonoomsed soojendusseadmed nagu Webasto ja Eberspäsher akut ei lae, vastupidi tarbivad voolu. Elektriga soojendid nagu Defa või Calix auto akut ei kurna aga vajavad auto kõrval elektripistikut.

Turvaline

Auto mootori eelsoojendus on turvaline. Autosse ei jäeta ühtegi võtit ega immobilaiseri tranponderit, originaal tehaseimmobilaiseri funktsionaalsus säilib. Auto uksed jäävad suletuks ning lukku, rool on lukus.
Kui kellegil õnnestub autosse tungida seiskub auto mootor koheselt. Autos olevat SIMi numbrit ning PIN koodi teab ainult auto omanik.

GPS positsioneerimine

Auto asukohta saab igal hetkel positsioneerida. Meetritäpsusega asukoht kuvatakse Google Maps kaardil.
Häire korral saadetakse auto asukoht automaatselt.

APK

Mobiiliäpp on tasuta saadaval nii Apple kui Android kasutajatele (TytanGPS nime all nii iTunes kui Google Play poes).
Äpp toimib SMS baasil. Äpp on nii eesti, inglise kui vene keeles.

Millistele autodele?

Toyota, Lexus, Subaru, Mitsubishi, Hyundai, Kia, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Mazda, KIA, Suzuki, Ford, Opel, Volvo (al. 2011).

NB! Paigalduse võimalikkus sõltub ka mudeli ning aasta lõikes, täpsema info saamiseks helistage meile või saatke päring.

ds512_apps

Hind sisaldab paigaldust – olenevalt autost kulub paigaldusele 5-8 tundi.

 

KOOD: AE-evoone-mobile

Hind: 890.00 

Kogus:

  • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.