13PIN haagise moodul püsitoitegaHaagise pistiku moodul 13-kohalise pistikuga koos püsitoitega

Haagise pistiku moodulit kasutatakse sõidukitel, mille tulede elektroonika ei kannata haagise tuledest tekkivat lisakoormust (nt 5W lambi puhul langeb koormus 500mA’lt 1mA’ni ehk 500 korda). Toode on universaalne ning saab kasutada kõikide automarkide puhul.

Lisafunktsionid:

PARKIMISANDURITE AUTOMAATNE VÄLJALÜLITAMINE
Kui haagis on autoga ühendatud, lülituvad parkimisandurid automaatselt välja (parkimisandurite andurite toiteahel katkestatakse).

TÖÖTAB KA LED TULEDEGA
Haagisel võivad olla kasutusel nii halogeen kui LED pirnid.

13-KOHALINE PISTIK KOOS PÜSITOITEGA
Tänu püsitoitele pistikus laeb ka haagissuvila akut

SÕIDUKI UDUTULEDE ÜMBERLÜLITUS
Sõiduki tagumiste udutulede sisselülitades võivad need heleda haagise pealt peegeldudes pimestada vastutulevaid sõidukijuhte (eriti vagunelamu korral). Kui haagis on ühendatud, siis udutulede sisselülitades lülituvad välja sõiduki udutuled ja sisse haagise udutuled. Saksa päritolu masinatel on funktsiooni kasutamiseks vajalik lisamoodul MPx-REZ, vastasel juhul kuvab udutulede väljalülitusel armatuurile viga.

ÜHE HÕÕGNIIDIGA UDU-, GABARIIT- JA STOPPTULED
Sel juhul juhitakse auto udu/stop-tuld või gabariidi/udutuld kasutades ühe hõõgniidiga pirne. Gabariittule korral kasututakse pinget 6V, udu- või stopp-tulede korral 12V. Kui haagis on autoga ühendatud ja sõiduki udutulede ahel on ühendatud läbi mooduli, saab mooduli potentsiomeetrist P1 keerata haagise gabariittulede heledust (vahemik 0-12V).

    KOOD: MP4

    Hind: 140.00 

    Kogus:

    • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.